U nas odnajdziesz to co podczas obozów jogi jest dla Ciebie najważniejsze

Na potrzeby obozów jogi mamy przygotowaną dużą salę w której mogą odbywać się warsztaty przy udziale do 40 osób. Warsztaty mogą być prowadzone w komfortowych warunkach. Podłoga w sali pokryta jest naturalnym drewnem. Ściany, które graniczą z ogrodem to głównie duże okna i wrota. Dzięki obszernemu przeszkleniu, wnętrze sali wypełnia duża ilość naturalnego światła. Można także cieszyć się bliskim towarzystwem roślin i drzew w ogrodzie. Podczas ciepłych sezonów wrota mogą zostać otwarte, dzięki czemu ogród dostępny jest na wyciągnięcie ręki z wszystkimi jego urokami! Nie ma to jak poranne ćwiczenia w komfortowych warunkach, wdychając pachnące, świeże powietrze :)

Nasz przestronny ogród ze stawem to także świetne miejsce na warsztaty w plenerze. Gospodarstwo otoczone jest polami i lasami, z daleka od drogi a bliskość natury sprzyja medytacji.

Zadbamy także o dobrą energię

Gotujemy dla wszystkich. Wegetarianie i weganie również się najedzą.

Co oferujemy

Oferta obejmuje nocleg, udostępnienie sali z drewnianym parkietem oraz wyżywienie wegańskie lub wegetariańskie.

Do dyspozycji gości oddajemy 35 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych, ogród, miejsce na ognisko

Istnieje możliwość modyfikacji ilości miejsc według indywidualnych potrzeb Gości poprzez wstawienie dostawki a tym samym zwiększenie ilości miejsc noclegowych do 50.

Część pokoi jest dwupoziomowa co zapewnia dodatkowy komfort wypoczynku.

 

Dla wygody gości udostępniamy sprzęt do jogi na okres trwania warsztatów. Sprzęt udostępniony bez dodatkowych opłat.

Sprzęt do jogi: maty, poduszki do medytacji, koce, klocki.

 

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeżeli masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie udostępnienia miejsca na obozy jogi - napisz lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Joga w Sudetach