fbpx

13 kwiecień – Jogadom

Jogadom

W harmonii ze swoim ciałem. Kobiecy weekend w Agropustelniku. To wspólny czas pełny wyciszenia, spokoju, praktyki jogi, medytacji i wspólnych rozmów. Czas na bycie ze sobą i z innymi. To czas odpuszczenia, zatrzymania się i zapytania siebie: „Co teraz jest dla mnie ważne?” i wsłuchanie się w głos który płynie do Ciebie prosto z serca.

Jedziemy do ulubionego miejsca, Agropustelnik, do którego najchętniej wracamy! Tym razem warsztat będzie wspólnie poprowadzony razem z Kornelią, znaną jako LiluArt. Będziemy praktykować ciszę i praktykę jogi rano, wspólne bycie, przeżywanie radości i pięknych chwil popołudniami, a wieczorem ukoimy ciało w dźwiękach.
Dodatkowo na wyjeździe Konelia poprowadzi warsztat: Talizman i pudełko mocy!

Wszystkie szczegóły wyjazdu

  • Poranna, energetyczna praktyka jogi w tradycyjnym stylu Ashtanga Joga z pełnym szacunkiem do kobiecej natury i cykliczności.
  • Praktyka Popołudniowa Łagodna: joga powięziowa i yin pokaże Ci jak bardzo i dlaczego warto odpuszczać. W ciszy i długości będziesz mieć czas na przyjrzenie się myślom i emocjom. Usłyszysz zabiegany umysł i być może przekonasz się, że nie ma on wiele wspólnego z Tobą. Wyciszając odnajdziesz ciszę i spokój które tam głęboko, głęboko są schowane.
  • Poranna cisza, medytacja i praktyka uważności, która pomoże zacząć Ci dzień w ciszy, ze spokojem w sercu.
    Wieczorne ceremonie dźwięku, pomagające rozpuścić stare i zrobić miejsce na nowe.
  • Warsztat: Talizman i pudełko mocy, który pozwoli Ci jeszcze głębiej odkrywać siebie i swój potencjał.

Jeśli chcesz jechać, ale masz obawy, bo dopiero zaczynasz, alb nigdy wcześniej nie byłeś na jodze – nic się nie martw! Warsztaty i praktyka jogi będzie dopasowana w taki sposób, żeby każdy czuł się swobodnie i dobrze na wyjeździe! Dodatkowo, to jest naprawdę dobry czas i miejsce na rozpoczęcie praktyki jogi! W czasie wyjazdu będziemy koncentrować się wokół praktyki ashtanga jogi i jogi powięziowej, która pozwala na szybsze i głębsze rozluźnienie ciała, a co za tym idzie poczucie przestrzeni i rozluźnienia w ciele.

Warsztat pudełko i taliznam mocy

Każda z nas odbędzie być może zacznie podróż Bohaterki w poszukiwaniu swoich mocy i narzędzi, które będą Tobie towarzyszyć w dalszej drodze. Zanurkujmy w Ziemi, by w jej ciepłym brzuchu odnaleźć i poznać moc kryształów. Przygotowałam na to spotkanie medytację, która pomoże nam dotrzeć do Źródła Będą nam w tym towarzyszyć kamienie. Poczujemy i zobaczymy więcej, a dzięki temu spojrzysz na siebie z zupełnie nowej perspektywy. Po medytacji każda uczestniczka skrystalizuje intencję i wspólnie stworzymy talizman mocy – pierścionek, z kamieni, które Cię zawołają.

Z czym wrócisz do domu?

  • z pudełeczkiem mocy wypełnionym kryształami
  • pierścionkiem, który będzie przypominał o intencji i mocy, którą w sobie masz
  • medytacją, do której zawsze będziesz mogła sięgnąć

Misy – Każdego wieczoru!

Misy to czułe instrumenty, które pozwalają oczyścić ciało, umysł i duszę z niepotrzebnych toksyn. Oczyszczają, dostrajają, działają kojąco i uspokajająco. Ty nie musisz robić nic, wystarczy, że się położysz w najbardziej komfortowej pozycji i będziesz słuchać, zanurkujesz w tych dźwiękach. Misy teapeutyczne, to instrumenty, które uzdrawiają nie tylko duszę, ale ciało dotknięte różnymi schorzeniami, na przykład przewlekłym bólem, napięciami, przewlekłym stresem. To holistyczna terapia, która na dodatek jest bardzo przyjemna.

Sprawy organizacyjne

Termin: 13-16 kwietnia 2023r.,
Miejsce: Agropustelnik

Zapisy i rezerwacje:
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 480zł.
Bezpośrednio dane do wpłaty i rezerwacje znajdziesz pod linkiem: https://app.fitssey.com/…/B1E504D8-A86D-61CB…/overview

Ale jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź problemy z zapisami napisz/zadzwoń do nas! jogadom.katowice@gmail.com albo tel. 789484919. Wpłata zwrotna tylko w przypadku odwołania rezerwacji na 14 dni przed wydarzeniem.

Poprzedni wpis
30 marzec – Maria Roszkowska Pracownia Jogi
Następny wpis
4 maj – Yoga Camp z Martyną Siwek

Zobacz także

9 maj – Warsztat Głębokiej Transformacji

24 lipiec – Wakacje z Jogą

Lido Movement Camp – Winter Magic

2 czerwiec – Weekend Dom Kultury Jogi

Menu