Czas zatrzymania, spokoju, oddechu praktyki jogi, koncertów relaksacyjnych i wspólnych rozmów. Czas na bycie ze sobą i z innymi. To czas odpuszczenia, zatrzymania się i zapytania siebie: „Co teraz jest dla mnie ważne?” i wsłuchania się w głos który płynie do Ciebie prosto z serca.

Jedziemy do naszego ulubionego miejsca: Agropustelnik na Dolnym Śląsku do którego my i Wy najchętniej wracacie!

Plan na ten czas jest prosty: praktykowanie porannej ciszy i jogi o poranku, wspólne posiłki, popołudniowe warsztaty, przeżywanie radości i pięknych chwil razem, a wieczorem ukojenie ciała i duszy w wibracjach i dźwiękach.

Na wyjeździe Konelia poprowadzi warsztat: Talizman i pudełko mocy

Szczegóły wyjazdu:

Spędzimy 3 noce i 4 dni w cudownym miejscu jakim jest Agropustelnik.

Warsztaty na wyjeździe:
✨ Poranna praktyka jogi w tradycyjnym stylu Ashtanga Joga – styl mysore, z pełnym szacunkiem do kobiecej natury i cykliczności
✨Popołudniu warsztaty: yin joga, automasaż, miednica i centrum kobiecego ( i nie tylko) ciała.
✨ Poranna cisza i medytacja, która pomoże zacząć Ci dzień w ciszy, ze spokojem w sercu.
✨Wieczorne ceremonie dźwięku, pomagające rozpuścić stare i zrobić miejsce na nowe.
✨ Warsztat: Talizman i pudełko mocy, który pozwoli Ci jeszcze głębiej odkrywać siebie i swój potencjał.

Jeśli chcesz jechać, ale masz obawy, bo dopiero zaczynasz, alb nigdy wcześniej nie byłeś na jodze – nic się nie martw! Warsztaty i praktyka jogi będzie dopasowana w taki sposób, żeby każdy czuł się swobodnie i dobrze na wyjeździe! Dodatkowo, to jest naprawdę dobry czas i miejsce na rozpoczęcie praktyki jogi!

W czasie wyjazdu będziemy koncentrować się wokół praktyki ashtanga jogi i jogi powięziowej, która pozwala na szybsze i głębsze rozluźnienie ciała, a co za tym idzie poczucie przestrzeni i rozluźnienia w ciele.

Warsztat pudełko i talizman mocy: Każda z nas odbędzie podróż Bohaterki w poszukiwaniu swoich mocy i narzędzi, które będą towarzyszyć nam w dalszej drodze. Zanurkujemy w Ziemi, by w jej ciepłym brzuchu odnaleźć i poznać moc kryształów. Przygotowałam na to spotkanie medytację, która pomoże nam dotrzeć do Źródła Będą nam w tym towarzyszyć kamienie. Poczujemy i zobaczymy więcej, a dzięki temu spojrzysz na siebie z zupełnie nowej perspektywy. Po medytacji każda uczestniczka skrystalizuje intencję i wspólnie stworzymy talizman mocy – pierścionek, z kamieni, które Cię zawołają.
Z czym wrócisz do domu?
*z pudełeczkiem mocy wypełnionym kryształami
*pierścionkiem, który będzie przypominał o intencji i mocy, którą w sobie masz
*medytacją, do której zawsze będziesz mogła sięgnąć

Misy – Każdego wieczoru! Misy to czułe instrumenty, które pozwalają oczyścić ciało, umysł i duszę z niepotrzebnych toksyn. Oczyszczają, dostrajają, działają kojąco i uspokajająco. Ty nie musisz robić nic, wystarczy, że się położysz w najbardziej komfortowej pozycji i będziesz słuchać, zanurkujesz w tych dźwiękach. Misy teapeutyczne, to instrumenty, które uzdrawiają nie tylko duszę, ale ciało dotknięte różnymi schorzeniami, na przykład przewlekłym bólem, napięciami, przewlekłym stresem. To holistyczna terapia, która na dodatek jest bardzo przyjemna.

Kiedy i gdzie?

Termin: 23-26 listopada 2023r.,
Miejsce: Agropustelnik

Do naszej dyspozycji będziemy mieć pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami. W przepięknym rustykalnym stylu. Poza tym cała jadalnia i sala do jogi jest również do naszej dyspozycji, no i siedlisko: łąki, staw, pieski i kotki do przytulania!

Poprzedni wpis
Jogostan
Następny wpis
Wild Trips – grudniowe selflove

Zobacz także

Ugruntowani

Jogostan

15 maj – Warsztaty z Natalią Iwaniec

Jogostan

Menu