Domek Kuźnia

Domek Kuźnia – domek do wynajęcia na Dolnym Śląsku

Domek Kuźnia to przytulny, całoroczny domek do wynajęcia na Dolnym Śląsku, . Domek Kuźnia pomieści maksymalnie 6 osób dlatego   jest idealny na weekend, wakacje, urlop w naturze lub spokojny wyjazd rodzinny. Domek położony jest na terenie Agro-Pustelnika, w otoczeniu łąk i stawów, dzięki czemu zapewnia pełny spokój i kontakt z przyrodą.

Domek do wynajęcia w górach na Dolnym Śląsku

Domek do wynajęcia, posiada wygodną część dzienną z piecykiem opalanym drewnem, stołem, sofą i smart TV. Goście mają do dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny, obejmujący naczynia, talerze, sztućce, garnki, patelnie, lodówkę, płytę elektryczną oraz zmywarkę, dzięki czemu nie musicie zabierać zbędnego bagażu.

Na dwóch antresolach znajdują się trzy miejsca do spania:

  • antresola 1 – łóżko małżeńskie 140 × 200

  • antresola 2 – dwa łóżka pojedyncze 90 × 200

W domku do wynajęcia, mieści się łazienka z prysznicem i ogrzewaniem podłogowym.

Domek do wynajęcia w otoczeniu lasu

Jednym z największych atutów obiektu jest taras z widokiem na górny i środkowy staw. To idealne miejsce na poranną kawę, odpoczynek lub wieczorny relaks. W pobliżu znajduje się także miejsce na ognisko . Domek Kuźnia jest obiektem całorocznym. Do ogrzewania służy piecyk na drewno oraz panele na podczerwień. W domku dostępne jest również j WiFi.

Istnieje możliwość zamówienia kosza lokalnych produktów, takich jak chleb, jaja, sery czy wypieki. Polecamy również sprawdzone restauracje z naszego PRZEWODNIKA, a także opcję zamówienia posiłków z restauracji w Kamiennej Górze.

Domek Kuźnia to idealny wybór dla osób szukających ciszy, natury i kameralnego wypoczynku w otoczeniu dolnośląskiego krajobrazu.

Odpoczynek o każdej porze roku