fbpx

Lido Movement Camp – Winter Magic

 Lido Movement Camp to cztery dni różnorodnego ruchu i karmiącego bezruchu, uwalniania energii i uziemiania w ciszy, regenerującego odpoczynku i beztroskiej spontaniczności. To czas, kiedy pozwalamy sobie być dokładnie w taki sposób, w jaki tego potrzebujemy – bez oceny, presji czy oczekiwań. Organizując te wyjazdy, z całego serca staramy się tworzyć dla Was bezpieczną przestrzeń, w której: jest miejsce dla każdego, wszyscy jesteśmy równi i w której autentyczność, prawdziwa obecność oraz „normalność” są najważniejszymi wartościami. 

Zapraszamy Was na kolejny, tym razem grudniowy Lido Camp, podczas którego odetchniemy w magicznym, zimowym otoczeniu Sudetów. Planujemy dużo różnorodnej praktyki, tak by odnaleźć ciepło i doenergetyzować ciało, ale także, by otulić i uspokoić układ nerwowy. Będziemy oddychać pięknem natury, odpoczywać bez wyrzutów sumienia i ładować się wszystkim tym, co karmiące i odżywcze. 

Skierujemy uwagę do wewnątrz, by w pełni zaopiekować się sobą i wsłuchać w często zagłuszane na co dzień potrzeby.

Będzie swobodnie, kojąco, momentami rozgrzewająco. Gwarantujemy bolące od śmiechu brzuchy, spokojne wieczory przy kominku, rozmowy przy kubku rozgrzewającego naparu i dużo ciepła w środku. 🙏

Co będziemy robić?

Będziemy dużo się ruszać, ale z całą pewnością zadbamy również o przestrzeń na relaks i czas wolny. Planujemy zajęcia bardziej energetyczne, które pozwolą uwolnić skumulowaną energii, ale także rozluźniające i kojące, tak by ostudzić ciało i uspokoić głowę (różnorodna praktyka jogi: yin yoga, vinyasa yoga, restorative yoga, medytacje, stretching, tabata, morsowanie, warsztaty ruchowe). Tym razem szykujemy również dla Was coś kreatywnego <3 

Podczas tego wyjazdu w campowym grafiku odnajdziecie więcej praktyk, które pozwolą zregenerować ciało i wyciszyć umysł. Dokładny plan zawsze przedstawiamy na miejscu. 

Instruktorzy prowadzący: Marysia Sarzalska, Nicoletta Valenti, Kris Matejski, Natalia Gładysz

Poza tym – wieczór w saunie, ognisko, spacery, dobre rozmowy i pełne przyzwolenie na ‘nic nierobienie’.

Ważne:

Nasze wyjazdy przeznaczone są dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania, płci czy wieku!

Jeżeli jesteś pozytywnie nastawiony/nastawiona do świata i ludzi, chcesz się rozwijać i spędzać ciekawie czas w pięknym otoczeniu, to już nam wystarczy.

Co będziemy jeść?

Gospodarze gotują lokalnie i pysznie. Zapewniamy Wam pełne, wegetariańskie wyżywienie (3 posiłki dziennie).

Uwierzcie nam – dobre jedzenie traktujemy naprawdę bardzo poważnie, więc możecie być spokojni.

Poprzedni wpis
Wild Trips – grudniowe selflove
Następny wpis
29 Styczeń – Jogostan – JogaLowe

Zobacz także

Jogostan

9 maj – Warsztat Głębokiej Transformacji

15 maj – Warsztaty z Natalią Iwaniec

14 sierpień – Alizja Ziemkiewicz – Joga

Menu